Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola Hodonín

Chceš se stát lékařem, učitelem, právníkem, architektem nebo třeba vědcem? Anebo ekonomem, bankéřem, účetním nebo šéfem firmy? Jsi u nás správně! Poskytujeme kvalitní všeobecné i ekonomické vzdělání.

Škola onlineWebová aplikace pro přístup k docházce a prospěchu studentů.více RozvrhAktuálně platné rozvrhy všech tříd a učitelů.více RozvrhAktuálně platné rozvrhy všech tříd a učitelů. JídelníčekJídelníčky, pokyny ke stravování a provozní řád.více FotogaleriePodívejte se na fotky z vybraných akcí.více FacebookSledujte nás na sociálních sítích.více KontaktyKde nás najdete, mapa, zaměstnanci a vedení školy.více

víceNejbližší události

pondělí 27. červen 2022Kino, šifrovací hra

pondělí 27. červen 2022FAKESCAPE – program o dezinformacích

úterý 28. červen 2022Sportovní den

středa 29. červen 2022Hudební den

víceTestimonial

víceNapsali o nás

Kateřina BorotováKateřina Borotová
Právnická fakulta MU

„Studiem na hodonínském gymnáziu jsem strávila 8 let, tedy zhruba třetinu svého života a nelituji snad žádné chvilky.“

Verča a OndraVeronika Paličková
Fyzioterapie LF OSU

„Díky vstřícnosti vedení školy a všech kantorů jsem mohla propojit studium s vrcholových sportem. A to není všude samozřejmostí!“

Verča a OndraOndřej Kučeřík
ZSV a AJ PedF UPOL

„Tato škola nejen vzdělává, ale také vštěpuje správné hodnoty a rozvíjí individualitu.“

Jana NovotnáJana Novotná
Všeobecné lékařství Olomouc

„I když bylo učení občas až nad hlavu, tak zpětně musím říct, že studovat na gymnáziu bylo správné rozhodnutí.“