16. červen, zobrazeno 109x

Exkurze do sálu Evropa

Studenti 1. ročníků obchodní akademie se 11. 6. zúčastnili exkurze do sálu Evropa. více

20. květen, zobrazeno 208x

Souboj čtenářů

Ve středu 12. 5. 2021 se třída prima utkala na poli čtenářské gramotnosti s ostatními zapojenými školami v rámci soutěžního projektu Souboj čtenářů.

14. květen, zobrazeno 211x

Guten Appetit! Typisches Essen in deutschsprachigen Ländern

Workshop v německém jazyce s lektorkami Ostravské univerzity. Ve čtvrtek 29. dubna 2021 byla hodina německého jazyka v kvintě a 1. A jiná než obvykle. více

11. květen, zobrazeno 172x

Rodilá mluvčí v hodině němčiny

Konverzace s rodilou mluvčí proběhla napříč třídami gymnázia a obchodní akademie.

11. květen, zobrazeno 151x

Odpoledne s Donem Quijotem

V pátek 23. dubna 2021 jsme si připomněli Mezinárodní den knihy.  Ústav románských jazyků a literatur Masarykovy univerzity v Brně na tento den připravil projekt nazvaný „Odpoledne s Donem Quijotem“.

6. květen, zobrazeno 151x

Aktuální otázky geografie Evropy

Ve čtvrtek 29. 4. 2021 proběhla v rámci zeměpisných seminářů online přednáška s názvem Aktuální otázky geografie Evropy.

4. květen, zobrazeno 209x

Online setkání Erasmus+

V pátek 23. dubna se konalo online setkání studentů zapojených do projektu Erasmus+. Akce se zúčastnili i studenti našeho gymnázia zapojení do tohoto projektu.

22. duben, zobrazeno 160x

Den Země - jarní výzva

Dnes je DEN ZEMĚ. Dejme naší planetě dárek k svátku a vydejme se na jarní úklid přírody, polí, luk a strání! Zúčastněte se spolu s námi jarní školní VÝZVY a sdílejte svůj úklid a "úlovky" na školním fb!

19. duben, zobrazeno 288x

Bezbariérový gympl? Snad už brzy!

19. duben, zobrazeno 158x

Soutěž Lidice pro 21. století

Studenti z 1. E si letos poprvé vyzkoušeli náročnost mezinárodní soutěže „Lidice pro 21. století“.

8. duben, zobrazeno 179x

Easter photo greeting

Během Velikonoc dostali studenti angličtiny za úkol vytvořit velikonoční přání pro své spolužáky a učitele. Podmínkou bylo, aby na pozdravu byla i fotka dotyčného studenta. Vznikla tak řada originálních, vtipných a optimistických přání. Posuďte sami více

7. duben, zobrazeno 146x