Dnes nezvoní aneb předvánoční aktivity na GOAH

V pondělí 20. 12. a v úterý 21. 12. na naší škole nezvonilo.

Studenti gymnázia a obchodní akademie se v předvánočním týdnu zúčastnili akce zvané Dnes nezvoní. Mohli tak nechat své učebnice doma a vyzkoušet si různé aktivity na stanovištích. Ta připravovali učitelé na zajímavá témata napříč všemi předměty. Na své si tak přišel opravdu každý. Dohromady každá třída na OA vystřídala 8 stanovišť, na gymnáziu dokonce 12 (počet stanovišť se liší dle počtu tříd na obou budovách), na kterých se ve dvaceti, resp. třiceti minutách žáci dozvídali zajímavosti o vánočních tradicích u nás i ve světě ve třech jazycích, řešili logické úlohy, soutěžili ve střelbě na koš, zpívali vánoční písničky, tvořili komiks v online prostředí nebo třeba dělali pokusy v chemické či fyzikální laboratoři. Celá akce se nesla v příjemné vánoční náladě, při které se všichni dobře zabavili a dozvěděli se spoustu nových věcí.

Dominika Naďová, sexta

Vytisknout stránku Vytisknout stránku6. 1. 2022, 12:55, zobrazeno 483x