Ibérica creativa 2022

V pátek 24. června 2022 se na nádvoří Staré radnice v Brně v rámci programu „Fiesta Iberoamericana“ uskutečnilo slavnostní vyhlášení nejlepších obrázků šestého ročníku výtvarné soutěže „Ibérica creativa“ určené pro žáky a studenty ZŠ, SŠ a gymnázií, na nichž se vyučuje španělština. Skvělého výsledku dosáhla naše studentka španělštiny Lucie Žajdlíková ze třídy 1.E, která se umístila na krásném 1. místě v kategorii III (žáci ve věku 15-17 let).

Moc blahopřejeme!

fotky-z-mobilu-012.jpg logo-souteze-iberica-creativa-2022.png

Ve dnech 16. – 26. června 2022 se v Brně uskuteční festival iberoamerické kultury Ibérica, který ve spolupráci s Centrem jazykového vzdělávání a Filozofickou fakultou Masarykovy univerzity vyhlásil již šestý ročník výtvarné soutěže „Ibérica creativa“ určené pro žáky a studenty ZŠ, SŠ a gymnázií, na nichž se vyučuje španělština. Letošním tématem je Mexiko. Soutěže, která si klade za cíl podnítit zájem žáků o studium španělštiny a umožnit jim vytvořit si pevnější vazby k hispánské a iberoamerické kultuře, se za naši školu účastní Lenka Vaculíková (1.OA), Lucie Žajdlíková (1.E) a Barbora Pecůchová (s6A).

Přejeme hodně štěstí v soutěži!

fotky-z-mobilu-012.jpg fotky-z-mobilu-014.jpg fotky-z-mobilu-016.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku15. 6. 2022, 07:58, zobrazeno 276x