Imatrikulace 2021

V úterý 21. 9. 2021 byli slavnostně přijati mezi studenty naší školy žáci všech prvních ročníků.

Slavnost se tradičně konala v aule budovy obchodní akademie, o kulturní program se postaral pěvecký sbor Barbastella pod vedením Mgr. J. Ilčíka. Čtyři třídy nováčků přislíbily dobrou vůli, budoucí snahu a hrdou sounáležitost s naší školou.

Slavnostní slib byl přednesen před zraky rodičů, pedagogů i starších kolegů – studentů. Zazněly i vzpomínky na imatrikulaci současných maturantů a dojetí nad touto slavnostní chvílí se neubránil snad nikdo.

Věříme, že naše nové žáky bude provázet síla ke zvládání studijních úkolů, radost z každodenního poznávání všech tajemství nabízených oborů i štěstí, bez něhož nelze zvládat ani ty nejmenší úkoly.

Budeme jim všem držet palce, patří jim budoucnost…

Vytisknout stránku Vytisknout stránku30. 9. 2021, 09:31, zobrazeno 277x