Nehodou to začíná

Na začátku března  se třídy sexta a 3.A našeho gymnázia zúčastnily online preventivně edukačního programu pro začínající a budoucí řidiče s názvem „Nehodou to začíná“.

Studenti se od různých odborníků, včetně instruktora autoškoly, záchranáře, dopravního experta a psychologa, dozvěděli řadu nových věcí, zajímavostí i statistik. Ale nezůstali jen pasivními diváky, projekt organizace DEKRA dal studentům také možnost se aktivně zapojit díky mobilní aplikaci.

Adéla Sobotková, s6A

Příjemná úvodní hudba, pěkný design, sympatičtí lidé… takové byly moje první dojmy na začátku přednášky. Přednáška byla velmi přínosná, zaměřená na to, abychom se vyhli nehodám a abychom se dokázali správně rozhodnout v krizové situaci. Za celou dobu jsem se ani trochu nenudila, díky prokládání teoretických informací s praktickými ukázkami a také díky tomu, že jsme se mohli aktivně zapojit prostřednictvím aplikace Mentimeter, kde jsme odpovídali na otázky, hlasovali a měli možnost klást dotazy.

Iva Jevčaková, s6A

nehodou1.jpg  nehodou2.jpg  nehodou3.jpg  nehodou4.jpg