Oktáva v Praze

29. 9. až 1. 10. 2021

Po přestávce kvůli pandemii se mohla obnovit dlouholetá tradice naší školy, kdy poslední ročníky navštíví Prahu.

Protože jsme věděli, že se na konci studia do Prahy jezdí, těšili jsme se na tento výlet možná už od primy. Naše očekávání se rozhodně naplnila. Měli jsme nabitý program, kromě komentované prohlídky Pražského hradu jsme navštívili i Vyšehrad, věž Staroměstské radnice a mnoho dalšího…

Oba večery jsme shlédli divadelní představení v Divadlech pod Palmovkou a na Vinohradech. Náš pedagogický dozor – p. prof. Králová a p. prof. Válka nám zároveň umožnili rozchod, takže jsme si část programu mohli vytvořit podle sebe. To jsme všichni ocenili.

Jak ale sami víte, dobrý program není samozřejmou zárukou zdařilé exkurze. Možná ještě důležitější je atmosféra, kterou vytvoří její účastníci. Atmosféra byla skvělá… se spolužáky i učiteli jsme se hodně nasmáli a zažili nezapomenutelné zážitky.

Stálo to za to!

Jerguš Dovala, o8A