Rozpočti si to!

V letošním školním roce se někteří studenti 3. ročníku obchodní akademie poprvé zapojili do interaktivní soutěže „Rozpočti si to“ zaměřené na rozvoj finanční gramotnosti.

Tato týmová soutěž probíhá v online aplikaci, ve které studenti spravují finance zvolené domácnosti, plní různé úkoly a kvízy. Soutěž rozvíjí zdravé finanční návyky, schopnost učit se, pracovat s informacemi, kompetence k podnikavosti a digitální kompetence.

Do kategorie středních škol se letos přihlásilo 143 týmů z celé České republiky. Nejlepším týmem z naší školy se staly Markéta Šťastná, Patricie Bittová a Tereza Kristová, které skončily na krásném 18. místě! Těsně za nimi na 21. místě se umístil tým ve složení Lenka Kuchynková, Aneta Růžičková, Kateřina Slížová, Anna Lefnerová.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Ing. Dana Karská

obrazek-rst.pngporadi.png