Soutěž v AJ – okresní kolo

V tomto týdnu se uskutečnilo on-line okresní kolo Soutěže v AJ.

Soutěže se zúčastnili i studenti naší školy, kteří zvítězili ve školních kolech (viz. výsledková listina na webových stránkách školy). Ráda bych jim poděkovala za jejich úsilí a aktivní přístup v okresním kole, vyzvedla jejich zájem o angličtinu a velmi pěkné výkony v soutěži. Moc si toho vážím.

Natálie Trsová (t3A) ve II. B kategorii postupuje do krajského kola. Blahopřeji jí a přeji šťastnou ruku při volbě tématu. V I. B  kategorii, ze které se nepostupuje do krajského kola, Barbora Ingrová (s2A) skončila na druhém a Karolína Búřilová (s2A) na třetím místě. Dalšími soutěžícími byli Michal Zapletal (t3A), Kristýna Búřilová (s7A) a Eva Fučková (3.A).

Všem blahopřeji a děkuji za výbornou reprezentaci naší školy.  

Mgr. Marta Králová,
vedoucí soutěže

soutez-v-aj-skolni-kolo.jpg   soutez-v-aj-ii-skolni-kolo.jpg   soutez-v-aj-okresni-kolo.jpg 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 3. 2021, 11:16, zobrazeno 404x