Žákovský parlament

Žákovský parlament ekonomických oborů

Žákovský parlament ekonomických oborů školy (dále jen ŽPe) je dobrovolná žákovská organizace, která se skládá ze zástupců z každé třídy. Všichni zástupci tříd vykonávají svou činnost dobrovolně a jsou povinni aktivně se účastnit společných zasedání ŽPe.

ŽPe vznikl ke konci školního roku 2015–2016. Má sloužit jako komunikační prostředník mezi žáky a vedením školy. Měl by přicházet s novými nápady na zlepšování fungování školy, řešit organizační záležitosti týkající se chodu školy (kulturní a sportovní akce), případně řešit problémy žáků.

V průběhu roku se ŽPe schází minimálně jednou měsíčně. Z každého zasedání je pořízen zápis, který je volně k nahlédnutí na nástěnce ve škole, na webových stránkách školy nebo na facebooku ŽPe.

Třída, Zástupci třídy

• 1E, Klára Gavlíková, Kamila Večeřová
  • 1OA, Adéla Leblochová, Vendula Pavková
  • 2E, Anne Thirkettle, Kateřina Knoflíčková